PLOTY BAM


Hlavnou činnosťou firmy BaM spol. s r.o., je výroba betónových plotov na slovenskom trhu. Naša technológia je jedinečná a životnosť plotov je niekoľkonásobná, ako pri bežných plotoch. Novinkou v roku 2014 sú betónové ploty Exlusive, kde sa používa technológia kyselín a konečný efekt sa nedá rozoznať od prírdného kameňa. Betónové ploty sú dostupné každému zákazníkovi a je možné si vybrať technológiu, dizajn podľa vlastnej fantázii a sna. Kvalita betónových plotov sa na slovenskom trhu výrazne odlišuje. Našim cieľom je spokojnosť zákazníka a preto sa naše technológie na výrobu a dizajn neustále zdokonaľujú. Ploty podliehajú slovenskej kontrole a nie je možné aby po kvalitatívnej stránke boli ukrátené.

Taktiež Vám ponúkame oplotenia rôzneho druhu a dizajnu hodiace sa ku každej nehnuteľnosti, bez ohľadu na veľkosť plochy a druhu terénu. Rozmanitosť tvarov a niekoľko desiatok druhov výplní, od najjednoduchších a klasických riešení až po originálne tvary. Firma BaM umožňuje individuálne zladenie a jedinečné riešenie plota tak, aby bol čo najviac prispôsobený k architektúre okolia.
 
 
 
 

PLOTY BAM OBOJSTRANNÉ


Pre veľký dopyt sme rozšírili našu ponuku o jednoplatňové obojstranné ploty. Prednú stranu tvorí vzor Bridlica alebo Drevo, na zadnú stranu si môžete zvoliť jeden zo vzorov Drevo Foršňa alebo Kameň Dekor v rôznych farebných odtieňoch.
 
 
 
 

OBKLADY BAM


Náš sortiment sa rozrástol o ďalši produkt - obklad Bridlica. Vyrába sa v rovnakých farebných odtieňoch ako ploty so vzorom Bridlica. Kombináciou produktov BAM dosiahnete nielen moderný dizajn ale aj kvalitné výrobky s prepracovaným vzorom.